Liczba wyświetleń strony:

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA:

3 Niedziela Wielkanocy 15.04.2018 r.

1.Dzisiaj rozpoczyna się X tydzień Biblijny. U nas, w trzecią niedzielę miesiąca, tzw. taca inwestycyjna a po Mszy Św. o godz. 1100 spotkanie z młodzieżą, która w przyszłym roku przystąpią do sakr. bierzmowania (klasy 2 gimnazjum oraz 7 szkoły podstawowej z Księżpola i Rakówki) oraz ich rodzicami.

2.Msze Św. zamówione w Rakówce, w ciągu tygodnia będą o godz. 1830.

3.Za tydzień w naszej parafii będziemy gościć P. Mariusza Mądrzaka, który własną muzyką i śpiewem będzie ubogacał liturgię Mszy Świętych. Podzieli się też swoim doświadczeniem wiary. A po Mszach Św. będzie można nabyć płytę CD z jego muzyką.

4.Dziękuję za posprzątanie kościoła. Pracowały z ul. Długiej rodziny: Państwo Drozdowscy, Iwaniec i Ciosmak. Jako, że nie przygotowywało się bukietów, te rodziny złożyły ofiarę po 50 zł. Bóg zapłać za ofiary i za wykonaną pracę. O pracę w sobotę, prosimy z ul. Długiej rodziny: Państwo 2x Ciosmak i Ćwikła.

5.Jest prasa katolicka – tygodnik Niedziela. Temat numeru: Mocarz Wiary. W bieżącym numerze o papieżu seniorze Benedykcie XVI w 91 r. urodzin oraz wiele innych ciekawych treści. Zachęcamy do czytania.

Zapowiedzi przedślubne (I):

Artur Solak, kawaler z Przymiarek, parafia tutejsza;

Ewelina Skiereszewska, panna z Żukowa, parafia Świdniki.

Zapowiedzi przedślubne (II):

Wojciech Knap, kawaler z Biłgoraja, parafia św. Jerzego;

Paulina Kozyra, panna ze Starych Króli, parafia tutejsza.

Grzegorz Tutka, kawaler z Biłgoraja, parafia św. Marii Magdaleny;

Marta Maciocha, panna z Księżpola, parafia tutejsza.

sobota,
21 kwietnia 2018

(111. dzień roku)

Sobota, III Tydzień Wielkanocny