Liczba wyświetleń strony:

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA:

25 Niedziela Zwykła 23.09.2018 r.

1. Dzisiaj w naszej parafii tzw. taca inwestycyjna. A po sumie spotkanie z dziećmi przygotowującymi się do I Komunii Św. i ich rodzicami
  2. Dziękuję za posprzątanie kościoła. Pracowały z ul. Długiej rodziny: Państwo Portka, Zań i Azikiewicz. Bóg zapłać za pracę. Ofiarę po 100 zł z tytułu niesprzątania złożyli P. Barbara Telekało, Janusz Kusyk i Halina Leus. O pracę w sobotę prosimy z ul. Długiej rodziny: Państwo Kusz, Schab i Łysikowscy.
  3. Tradycyjnie, jak co roku, są Kalendarze Rolników – książkowe w cenie 26 zł, oraz ścienne z wieńcami dożynkowymi a także kalendarze KRZ (jako forma pomocy naszej katolickiej rozgłośni) w cenie 6 zł. Można je nabywać po Mszy Św. w zakrystii.
  4. Jest prasa katolicka – tygodnik Niedziela. W tygodniku m.in. wywiad z piosenkarką – Haliną Frąckowiak, przypomnienie sylwetek św. O. Pio i bł. Jerzego Popiełuszki, dodatek dla młodych oraz wiele innych ciekawych treści. Zachęcamy do czytania.
  5. Ponawiam nieustający apel by śmieci z cmentarza zabierać do przydomowych kontenerów. Jednocześnie bardzo dziękuję tym wszystkim, którzy tak czynią.

Zwracamy się z gorącym apelem, aby podczas ślubów kategorycznie nie używać konfetti.

poniedziałek,
24 września 2018

(267. dzień roku)

Poniedziałek, XXV Tydzień zwykły