Menu

Licznik

Liczba wyświetleń strony:
149499

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA:


15 Niedziela Zwykła 15.07.2018 r.

 

  1. Dzisiaj u nas tzw. taca inwestycyjna. Bóg zapłać za składane ofiary.
  2. W przyszłą niedzielę z racji przypadającego w nast. tyg. wspomnienia św. Krzysztofa, po wszystkich Mszach św. będzie poświęcenie pojazdów; ofiary składane w tym dniu do puszek będą przeznaczone na środki transportu dla polskich misjonarzy (MIVA Polska).
  3. W sobotę na godz. 800 zapraszam społeczność ul. Biłgorajskiej, Polnej oraz mieszkańców tzw. Osiedla. Będziemy zrywać podłogi w budynku starej plebanii. Przydadzą się jakieś siekiery, łomy itp. Rodzina Stafiszów z tytułu nieobecności przy zbijaniu tynków złożyła ofiarę 100 zł.
  4. Dziękuję anonimowej osobie za udostępnienie maszyn i pracę przy rąbaniu gałęzi. Także Bóg zapłać P. Janowi Patro za pomoc przy w/w pracy, a P. Krzysztofowi Cirytowi za karmę dla ryb.
  5. Dziękuję za posprzątanie kościoła. Pracowały z ul. Długiej rodziny: Państwo Kida, Wróbel i Blicharz. Z tytułu nieprzygotowywania bukietów ofiarę w wys. 50 zł złożyły P. Elżbieta Kida i Dorota Blicharz. Bóg zapłać za pracę i ofiarę pieniężną. Z racji niesprzątania 100 zł złożyła P. Alina Wróbel. O pracę w sobotę prosimy z ul. Długiej rodziny: Państwo Karchut, Sereda i Kuczma.
  6. Jest prasa katolicka – tygodnik Niedziela. Temat numeru: Papiestwo. W tygodniku m.in. o tajemnicach Watykanu, jest wakacyjny cykl – wyruszamy w świat a także dodatek dla młodych oraz wiele innych ciekawych treści. Zachęcamy do czytania.

Dzisiaj jest

piątek,
20 lipca 2018

(201. dzień roku)

Zegar

Święta

Piątek, XV Tydzień zwykły
Rok B, II
Wspomnienie bł. Czesława, prezbitera

Sonda

wszystko i nic

informacji o parafii

ogłoszenia parafialne

jestem tu przypadkowo

strona mi się podoba

strona taka sobie

co zmienić ---- napisz w księdze gości - anonimów nie rozpatrujemy


Bierzmowanie 2018

Wyszukiwanie

Statystyki