Liczba wyświetleń strony:

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA:

15 Niedziela Zwykła 15.07.2018 r.

1. Dzisiaj u nas tzw. taca inwestycyjna. Bóg zapłać za składane ofiary.
  2. W przyszłą niedzielę z racji przypadającego w nast. tyg. wspomnienia św. Krzysztofa, po wszystkich Mszach św. będzie poświęcenie pojazdów; ofiary składane w tym dniu do puszek będą przeznaczone na środki transportu dla polskich misjonarzy (MIVA Polska).
  3. W sobotę na godz. 800 zapraszam społeczność ul. Biłgorajskiej, Polnej oraz mieszkańców tzw. Osiedla. Będziemy zrywać podłogi w budynku starej plebanii. Przydadzą się jakieś siekiery, łomy itp. Rodzina Stafiszów z tytułu nieobecności przy zbijaniu tynków złożyła ofiarę 100 zł.
  4. Dziękuję anonimowej osobie za udostępnienie maszyn i pracę przy rąbaniu gałęzi. Także Bóg zapłać P. Janowi Patro za pomoc przy w/w pracy, a P. Krzysztofowi Cirytowi za karmę dla ryb.
  5. Dziękuję za posprzątanie kościoła. Pracowały z ul. Długiej rodziny: Państwo Kida, Wróbel i Blicharz. Z tytułu nieprzygotowywania bukietów ofiarę w wys. 50 zł złożyły P. Elżbieta Kida i Dorota Blicharz. Bóg zapłać za pracę i ofiarę pieniężną. Z racji niesprzątania 100 zł złożyła P. Alina Wróbel. O pracę w sobotę prosimy z ul. Długiej rodziny: Państwo Karchut, Sereda i Kuczma.
  6. Jest prasa katolicka – tygodnik Niedziela. Temat numeru: Papiestwo. W tygodniku m.in. o tajemnicach Watykanu, jest wakacyjny cykl – wyruszamy w świat a także dodatek dla młodych oraz wiele innych ciekawych treści. Zachęcamy do czytania.

piątek,
20 lipca 2018

(201. dzień roku)

Piątek, XV Tydzień zwykły