Menu

Licznik

Liczba wyświetleń strony:
154434

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA:


25 Niedziela Zwykła 23.09.2018 r.

 

 

  1. Dzisiaj w naszej parafii tzw. taca inwestycyjna. A po sumie spotkanie z dziećmi przygotowującymi się do I Komunii Św. i ich rodzicami
  2. Dziękuję za posprzątanie kościoła. Pracowały z ul. Długiej rodziny: Państwo Portka, Zań i Azikiewicz. Bóg zapłać za pracę. Ofiarę po 100 zł z tytułu niesprzątania złożyli P. Barbara Telekało, Janusz Kusyk i Halina Leus. O pracę w sobotę prosimy z ul. Długiej rodziny: Państwo Kusz, Schab i Łysikowscy.
  3. Tradycyjnie, jak co roku, są Kalendarze Rolników – książkowe w cenie 26 zł, oraz ścienne z wieńcami dożynkowymi a także kalendarze KRZ (jako forma pomocy naszej katolickiej rozgłośni) w cenie 6 zł. Można je nabywać po Mszy Św. w zakrystii.
  4. Jest prasa katolicka – tygodnik Niedziela. W tygodniku m.in. wywiad z piosenkarką – Haliną Frąckowiak, przypomnienie sylwetek św. O. Pio i bł. Jerzego Popiełuszki, dodatek dla młodych oraz wiele innych ciekawych treści. Zachęcamy do czytania.
  5. Ponawiam nieustający apel by śmieci z cmentarza zabierać do przydomowych kontenerów. Jednocześnie bardzo dziękuję tym wszystkim, którzy tak czynią.

Zwracamy się z gorącym apelem, aby podczas ślubów kategorycznie nie używać konfetti.

Dzisiaj jest

poniedziałek,
24 września 2018

(267. dzień roku)

Zegar

Święta

Poniedziałek, XXV Tydzień zwykły
Rok B, II
Dzień Powszedni

Sonda

wszystko i nic

informacji o parafii

ogłoszenia parafialne

jestem tu przypadkowo

strona mi się podoba

strona taka sobie

co zmienić ---- napisz w księdze gości - anonimów nie rozpatrujemy


Bierzmowanie 2018

Wyszukiwanie

Statystyki