Liczba wyświetleń strony:

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA:

3 Niedziela Adwentu

16.12.2018 r.

1.Dzisiaj u nas tzw. taca inwestycyjna.

2.Zwyczajem lat ubiegłych, w wigilijny poranek będzie sprawowana Msza Św. zbiorowa w int. naszych bliskich zmarłych. Imiona zmarłych można zapisywać w zakrystii lub dostarczyć zapisane na wcześniej przygotowanych kartkach.

3.Ofiara bezimienna na potrzeby kościoła – 50 zł. Bóg zapłać.

4.Dziękuję za posprzątanie kościoła. Pracowały z Osiedla rodziny: P. Pyzio i 2x P. Lewkowicz. Te rodziny z tytułu nieprzygotowywania bukietów złożyły też ofiary materialne po 50 zł. Bóg zapłać za pracę oraz dar materialny. Z tytułu niesprzątania ofiarę 100 zł złożyła rodz. P. Spustków. O pracę w sobotę prosimy z Osiedla rodziny: P. Róża Blicharz-Łęcka, Strus i Okoń.

5.Ostatnio wpłynęły ofiary składane przy okazji roznoszenia opłatków: Zynie 270 zł, ul Biłgorajska i przyległe wraz z osiedlem za szkołą – 1640 zł, ul. Długa – 3425 zł, ul. Gminna – 300 zł, ul. Tarnogrodzka i Kościelna – 1200 zł, Pawlichy – 580 zł, Stare Króle cz. I – 490 zł. Bóg zapłać za złożone ofiary.

6.Jest prasa katolicka – tygodnik Niedziela. Temat numeru: Światło dla Pokoju. A w nim elementy odblaskowe – dla bezpiecznego wędrowania oraz, tradycyjnie i dla młodszych, i dla starszych, wiele ciekawych treści. Zachęcamy do czytania.

7.Gdyby jakieś panie chciały nieść światło przy Najświętszym Sakramencie, do czego gorąco zachęcam, niechaj skontaktują się z P. Marią Bednarz.

Zwracamy się z gorącym apelem, aby podczas ślubów kategorycznie nie używać konfetti.

poniedziałek,
17 grudnia 2018

(351. dzień roku)

Poniedziałek, III Tydzień Adwentu