Liczba wyświetleń strony:

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA:

Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata

22.11.2020.

1. Dzisiaj ostatnia niedziela roku liturgicznego – Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata. Na sumie zostaną poświęcone opłatki. Taca na Wyższe Seminarium Duchowne naszej diecezji.
  2. Za tydzień rozpoczynamy Adwent – czas przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia i naszego spotkania z Bogiem w wieczności.
  3. Dziękuję anonimowemu ofiarodawcy za ofiarę na potrzeby kościoła – 100 zł.
  4. Dziękuję za posprzątanie kościoła. Pracowały z ul. Lipowej rodziny: P. Orfali, Gurdziel i Oleszek. Sprzątające, z racji nieprzygotowywania bukietów, złożyły ofiarę po 50 zł. Bóg zapłać za dar materialny i wykonaną pracę. Rodzina P. Śmieciuchów, z racji niesprzątania kościoła , złożyła ofiarę 100 zł. O posprzątanie kościoła w sobotę proszę rodziny: z ul. Lipowej P. Oleszek oraz z ul. Sportowej P. Zielonka i Magoch.
  5. Są jeszcze świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom w cenie 6 zł. To szlachetna inicjatywa i możliwość okazania życzliwości dla najbardziej potrzebujących.
  6. Jest prasa katolicka – Tygodnik Niedziela. A w tygodniku wiele ciekawych treści dla młodszych i starszych. Zachęcamy do czytania.

Zwracamy się z gorącym apelem, aby podczas ślubów kategorycznie nie używać konfetti.

piątek,
27 listopada 2020

(332. dzień roku)

Piątek, XXXIV Tydzień zwykły