Menu

Licznik

Liczba wyświetleń strony:
17175

PROBOSZCZOWIE

 

  1. ks. Adam Dubiszewski                         1922  -  1924
  2. ks. Józef Rolecki                        30.11.1924  -  01.09.1930
  3. ks. Stanisław Górecki                  01.09.1930  -  15.08.1931
  4. ks. Grzegorz Polichowski            15.08.1931  -  20.05.1941
  5. O. Leon Osada OFM                  20.05.1941  -  01.05.1942
  6. ks. Jan Pędzioł - salezjanin          01.05.1942  -  01.01.1943
  7. ks. Antoni Anyżkiewicz - jako wikariusz tarnogrodzki od 01.01.1943
  8. ks. Antoni Anyżkiewicz               01.10.1945  -  20.07.1952

9. Ks. Kanonik Józef Podkul

25.07.1952 - 04.01.1985     

  + 10.07.1992

pochowany na naszym cmentarzu w Księżpolu

10. Ks. Kanonik Jan Flak

04.01.1985  -  15.02.1998    

  +  12.02.2008

11. Ks. Kanonik Stanisław Kupczak

19.02.1998  -  29.06.2005 

12. Ks. Piotr Gałczyński

29.06.2005  -  05.08.2011

13. Ks. Marian Drążek

05.08.2011 - nadal

WIKARIUSZE

1. ks. Tomasz Demczuk

2002  -  2004

 

2. Ks. Jarosław Kędra

2004  -  03.08.2007

3. Ks. Henryk Misa

03.08.2007� -� 24.08.2010

        + 19.10.2017

4. Ks. Piotr Harko

2010 - 2013

5. Ks. Karol Jędruszczak

2013 - 2015

6. Ks. Rafał Łukiewicz

2015 - nadal

Dzisiaj jest

poniedziałek,
24 września 2018

(267. dzień roku)

Zegar

Święta

Poniedziałek, XXV Tydzień zwykły
Rok B, II
Dzień Powszedni

Sonda

wszystko i nic

informacji o parafii

ogłoszenia parafialne

jestem tu przypadkowo

strona mi się podoba

strona taka sobie

co zmienić ---- napisz w księdze gości - anonimów nie rozpatrujemy


Bierzmowanie 2018

Wyszukiwanie

Statystyki